Kontakty
Základní škola 777 077 315
Mateřská škola 739 492 582
MAP ORP Ostrava III NPO OP VVV

Školní projekty

Ostrava fandí kontinentům

Ve školním roce 2017/2018 se naše škola zapojila do projektu "Ostrava fandí kontinentům", jehož principem je podpoření týmového ducha, kreativity a sportování. Statutární město Ostrava totiž bude hostit ve dnech 8 - 9. září 2018 Kontinentální pohár v atletice. 
 
Více informací...

Záložka do knih spojuje školy II

Ve školním roce 2017/2018 se naše škola opět zapojila do projektu "Záložka do knih spojuje školy", kterou pořádá Národní pedagogická knihovna Komenského v Praze a Slovenská pedagogická knižnica v Bratislavě. 
Více informací...

Záložka do knih spojuje školy

Naše škola se zapojila do projektu „ Záložka do knihy spojuje školy“, který vyhlásil Ústav pro informace ve vzdělávání – Národní pedagogická knihovna Komenského v Praze a Slovenská pedagogická knižnica v Bratislavě k Mezinárodnímu měsíci školních knihoven .

Více informací...

Celé Česko čte dětem

Naše škola se v tomto školním roce poprvé zapojila do projektu "Celé Česko čte dětem". Smyslem projektu je podpořit čtenářskou gramotnost dětí a zapojit do ní i část věřejnosti. Kromě toho, že dětem ve škole předčítají různé knižní tituly i učitelé, nebo starší spolužáci, je smyslem projektu zapojit do něj i některé rodiče. Nedílnou součástí projektu je také návštěva městské knihovny.

Škola rodinného typu

Všichni se tu navzájem známe a lépe se nám spolupracuje

Individuální přístup

Ke každému žákovi přistupujeme individuálně

Moderní vybavení

Interaktivní tabule, notebooky, interaktivní výukové programy