Základní škola 777 077 315
Mateřská škola 739 492 582

Školní projekty

Záložka do knih spojuje školy

Naše škola se zapojila do projektu „ Záložka do knihy spojuje školy“, který vyhlásil Ústav pro informace ve vzdělávání – Národní pedagogická knihovna Komenského v Praze a Slovenská pedagogická knižnica v Bratislavě k Mezinárodnímu měsíci školních knihoven .

Cílem projektu je podpora dětského čtenářství a navázání kontaktů mezi českými a slovenskými školami prostřednictvím výměny záložek do knih. Na základě přihlášek byly z českých a slovenských škol vytvořeny dvojice podle typu školy a počtu přihlášených žáků. Oběma školám byla zaslána kontaktní adresa přidělené partnerské školy ve druhém státě. Naší škole byla přidělená Základní škola Jamník - Liptovský Hrádok. Na záložky z partnerské školy se mohou žáci těšit začátkem listopadu. Foto z výroby záložek pro partnerskou školu můžete zhlédnout  zde.

Foto z výroby záložek partnerské školy můžete zhlédnout  zde.

Poslední změna: 19.08.2020 - 13:39 Zpět

Škola rodinného typu

Všichni se tu navzájem známe a lépe se nám spolupracuje

Individuální přístup