Úspěch naši žákyně v MK Ballerissimo Hlučín

Velký úspěch na finále Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu zaznamenal klub mažoretek MK BALLERISIMO Hlučín. .

Děvčata získala celkem 21 republikových medailí a pyšní se několikanásobným titulem Mistryně České republiky v mažoretkovém sportu pro rok 2023. Letošní sezóna je pro hlučínský mažoretkový klub MK Ballerisimo Hlučín velmi úspěšná. Děvčata z Ballerisima totiž neuspěla jen na mistrovství, ale také na mnoha celostátních i mezinárodních soutěžích, například v Polsku. Mažoretky, které v Ballerisimu absolvují také tréninky tance, baletu a gymnastiky, čeká v srpnu osmidenní sportovní soustřední a následně na konci letních prázdnin Mistrovství světa, kde bude Ballerisimo Hlučín reprezentovat Českou republiku. Letos historicky poprvé se koná v Ostravě! MK Ballerisimo Hlučín zde bude obhajovat loňský titul Mistryň světa.

Mezi úspěšné mažoretky klubu MK Ballerisimo Hlučín patří i žákyně ZŠ Ostrava – Lhotka - Karolina Lea Chocenská, vítězka Mistrovství ČR mažoretek

Poslední změna: 30.06.2023 - 17:18 Zpět