Provoz školy od 30. 11. 2020

Vážení rodiče,

od 30. 11. 2020 se obnovuje prezenční výuka pro všechny ročníky 1. stupně základní školy.

• Prezenční výuka je povinná.
  • Prezenční výuka probíhá v homogenních skupinách (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují). Doporučuje se organizovat příchod a odchod žáků tak, aby nedocházelo ke kontaktu mezi žáky z různých tříd.
  • Pokud není z organizačních (personálních) důvodů možné dodržet hodinovou dotaci pro některé vzdělávací oblasti podle ŠVP v homogenních skupinách, stanoví ředitel školy, který vzdělávací obsah nebude po dobu trvání těchto důvodů realizován. Podmínka homogenity skupiny má přednost před ustanovením ŠVP.
  • Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

Bližší informace o provozu školy (příchody, odchody, rozvrh hodin, školní družina , stravování)
zašlou rodičům na e-mail třídní učitelé.

Poslední změna: 24.11.2020 - 14:57 Zpět