INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 12. DUBNA 2021

Vážení rodiče,

v pondělí 12.dubna se všichni žáci naší školy navrátí k povinné prezenční výuce (bez rotací). Věnujte prosím pozornost těmto informacím:

Testování před vyučováním – pondělí a čtvrtek

• v provozu pouze pro žáky 1. a 2. ročníku
  • ranní družina v provozu od 6:30 hod., žák se testuje v pondělí a ve čtvrtek při příchodu
  • ukončení provozu v 16:30 hod.

Stravování

• žáci stravující se ve školní jídelně mají obědy nahlášeny od 12.4., pokud oběd v pondělí 12.4. pro své dítě nechcete, odhlášení proveďte na t.č. 595 693 005, nebo e-mailem: jidelna@zsvyhledy.cz nejpozději do pátku 9. 4. do 11:15 hod.

Hygienické pokyny

• žáci a zaměstnanci s příznaky onemocnění do budovy školy nevstupují (v případě alergií je nutné potvrzení lékaře)
  • žáci nosí chirurgické roušky (kromě pobytu venku, kde jsou v odstupu 2m), zaměstnanci školy respirátory (kromě pobytu venku, kde jsou v odstupu 2m)
  • testování se provádí ráno v pondělí a ve čtvrtek, každý účastník vzdělávání je v případě neúčasti testování v určených dnech dotestován při příchodu
  • mytí rukou, dezinfekce
  • používání jednorázových kapesníků
  • větrání a pobyt venku
  • rozestupy
  • osobní odpovědnost za dodržování pravidel

Bližší informace o provozu školy zašlou rodičům na e-mail třídní učitelé.

Poslední změna: 09.04.2021 - 13:46 Zpět